LayerSlider[LayerSliderWP] Invalid shortcode

ŁRST 2 Etap

Drugi etap projektu jest w fazie budowy. Będzie to kontynuacja Pierwszego Etapu ŁRST. Przewiduje on powstanie pięciu węzłów szkieletowych i ośmiu dostępowych na terenie południowych powiatów województwa łódzkiego – Wieruszowskiego, Wieluńskiego, Pajęczańskiego, Radomszczańskiego, Opoczyńskiego.

ŁRST 2 Etap:

O sieci

Drugi etap projektu jest w fazie budowy. Będzie to kontynuacja Pierwszego etapu ŁRST. Przewiduje on powstanie pięciu węzłów szkieletowych i ośmiu dostępowych na terenie południowych powiatów województwa łódzkiego – Wieruszkowskiego, Wieluńskiego, Pajęczańskiego, Radomszczańskiego, Opoczyńskiego.

Wykaz węzłów

Nazwa obiektu Adres
WS1 Warszawska 104,98-400 Wieruszów
WS2 Szpitalna 16, 98-300 Wieluń
WS3 1 Maja 13/15, 98-330 Pajęczno
WS4 Jagiellońska 36 97-500 Radomsko
WS5 Partyzantów 30, 26-300 Opoczno
WD1 Huta 46, 98-360 Lututów
WD2 Wieluńska 19, 98-320 Osjaków
WD3 Waryńskiego 6, 98-332 Rząśnia
WD4 Kolonia 74, 98-331 Dworszowice Kościelne
WD5 Silnica 77, 97-532 Silnica
WD6 Dmenin 124,97-512 Dmenin
WD7 Strażacka, 26-330 Żarnów
WD8 Akacjowa4, 26-315 Poświętne

 

eatap2

Link do dokładnej mapy TUTAJ

 

Usługi

Pełniąca rolę operatora infrastruktury (OI) Łódzkiej Regionalnej Sieci Teletransmisyjnej firma Infratel Operator Infrastrukturalny sp. z o.o. zapewnia szeroki wachlarz propozycji dla operatorów telekomunikacyjnych

Operator infrastruktury zapraszamy serdecznie do składania zapytań o możliwości świadczenia naszych usług.

Dzierżawa Ciemnych włókien

Usługa polega na dzierżawie włókien na odcinku od studni „0” znajdującej się na terenie szpitala do węzła znajdującego się w budynku

Dzierżawa kanalizacji kablowej

Umożliwia ona klientowi dostęp do korzystania z kanalizacji kablowej, w celu ułożenia kabli telekomunikacyjnych. Polega na dzierżawie mikrokanalizacji na odcinku od studni „0” do budynku szpitala. Usługa pozwoli na wybudowanie w kanalizacji zarządzanej przez OI własnej sieci kablowej bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z budową własnej kanalizacji teletechnicznej.

Transmisja danych – LAMBDA

Usługa ta pozwala połączyć dwie lokalizacje za pomocą wysoko przepustowej infrastruktury. Wykorzystywana przez nas technologia DWDM umożliwia korzystanie z wielu standardów pozwalających na uzyskanie pojemności łącza do 10Gb/s. Usługa ta w szczególności dedykowana jest dla dużych operatorów telekomunikacyjnych, dostawców usług ISP jak również dla operatorów sieci kablowych wymagających ekonomicznego, szybkiego połączenia sieciowego między dwoma punktami.

Transmisja danych przy pomocy kanałów ETHERNET

Jest to usługa transmisji danych umożliwiająca realizacje połączeń w warstwie drugiej modelu OSI i pozwala na transparentne przesyłanie różnych typów ruchu warstw wyższych pomiędzy odległymi lokalizacjami.

Kolokacja

Polega na udostępnieniu przestrzeni fizycznej przez OI dla klienta w celu umieszczenia i podłączenia własnego sprzętu niezbędnego do realizacji własnych celów. W węzłach teletechnicznych w których istnieje możliwość instalacji własnych urządzeń OI zapewnia

  • system klimatyzacji z redundancją
  • system wykrywania dymu
  • gwarantowane zasilanie, oparte o przyłącze do sieci energetycznej
  • zasilacz UPS

 

Dokumenty

 

Wykaz miejscowości w klasyfikacji na obszary: białe, szare i czarne