LayerSlider[LayerSliderWP] Invalid shortcode

Szczegóły

Infratel Operator Infrastrukturalny

operuje sieciami ŁRST Pilot, ŁRST 1 Etap, ŁRST 2 Etap

Dzierżawa ciemnych włókien

Usługa polega na dzierżawie włókien na odcinku od studni „0” znajdującej się na terenie szpitala do węzła znajdującego się w budynku

Dzierżawa kanalizacji kablowej

Umożliwia ona klientowi dostęp do korzystania z kanalizacji kablowej, w celu ułożenia kabli telekomunikacyjnych. Polega na dzierżawie mikrokanalizacji na odcinku od studni „0” do budynku szpitala. Usługa pozwoli na wybudowanie w kanalizacji zarządzanej przez OI własnej sieci kablowej bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z budową własnej kanalizacji teletechnicznej.

Lambda

Usługa ta pozwala połączyć dwie lokalizacje za pomocą wysoko przepustowej infrastruktury. Wykorzystywana przez nas technologia DWDM umożliwia korzystanie z wielu standardów pozwalających na uzyskanie pojemności łącza do 10Gb/s. Usługa ta w szczególności dedykowana jest dla dużych operatorów telekomunikacyjnych, dostawców usług ISP jak również dla operatorów sieci kablowych wymagających ekonomicznego, szybkiego połączenia sieciowego między dwoma punktami.

Ethernet

Jest to usługa transmisji danych umożliwiająca realizacje połączeń w warstwie drugiej modelu OSI i pozwala na transparentne przesyłanie różnych typów ruchu warstw wyższych pomiędzy odległymi lokalizacjami.

Kolokacja

Polega na udostępnieniu przestrzeni fizycznej przez OI dla klienta w celu umieszczenia i podłączenia własnego sprzętu niezbędnego do realizacji własnych celów. W węzłach teletechnicznych w których istnieje możliwość instalacji własnych urządzeń OI zapewnia

  • system klimatyzacji z redundancją
  • system wykrywania dymu
  • gwarantowane zasilanie, oparte o przyłącze do sieci energetycznej
  • zasilacz UPS